Delta Electronics VCUA20161B1R5MS6
Fixed Ind 1.5UH 2.3A 80 Mohm SMD
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCUA20161B1R5MS6.
Electro Sonic
Datasheet8 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCUA20161B1R5MS6 provided by its distributors.