Delta Electronics VCTA32252T220MS6
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1210
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCTA32252T220MS6.
IHS
Datasheet8 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCTA32252T220MS6 provided by its distributors.
FIXED IND 22UH 1.3A 540 MOHM SMD
IND SMD 22.0UH AUTO GRADE CHOKE