Delta Electronics VCSC108T150MS6K
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCSC108T150MS6K.
IHS
Datasheet8 pages5 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-100%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCSC108T150MS6K provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 4.6A 46.8 MOHM
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE