Delta Electronics VCSC076T100MS6K
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3028
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCSC076T100MS6K.
Electro Sonic
Datasheet8 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCSC076T100MS6K provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 3A 77.8 MOHM SMD
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE