Delta Electronics VCMV104T1R0MN23M
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMV104T1R0MN23M.
IHS
Datasheet8 pages2 years ago
Introduction Date2021-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMV104T1R0MN23M provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 20.7A 4.1 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE