Delta Electronics VCMV063T1R0MN2TM
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMV063T1R0MN2TM.
Electro Sonic
Datasheet8 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMV063T1R0MN2TM provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 10.4A 11 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE