Delta Electronics VCMV053T3R3MN22M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMV053T3R3MN22M.
Electro Sonic
Datasheet8 pages5 years ago
Introduction Date2021-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMV053T3R3MN22M provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 5.3A 34.8 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE