Delta Electronics VCMT136E470MN54M
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT136E470MN54M.
IHS
Datasheet9 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT136E470MN54M provided by its distributors.
FIXED IND 47UH 3.8A 104 MOHM SMD
IND SMD 47.0UH AUTO GRADE CHOKE