Delta Electronics VCMT104T8R2MN53M
General Purpose Inductor, 8.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT104T8R2MN53M.
IHS
Datasheet9 pages2 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT104T8R2MN53M provided by its distributors.
FIXED IND 8.2UH 6.9A 29 MOHM SMD
IND SMD 8.2UH AUTO GRADE CHOKE