Delta Electronics VCMT104T3R3MN53M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT104T3R3MN53M.
IHS
Datasheet9 pages2 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT104T3R3MN53M provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 9.9A 11.8 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE