Delta Electronics VCMT104T2R2MN53M
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT104T2R2MN53M.
IHS
Datasheet9 pages2 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT104T2R2MN53M provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 11.1A 8.76 MOHM
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE