Delta Electronics VCMT063T1R0MN5TM
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT063T1R0MN5TM.
IHS
Datasheet9 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT063T1R0MN5TM provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 11.7A 7.8 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE