Delta Electronics VCMT053T6R8MN52M
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMT053T6R8MN52M.
IHS
Datasheet9 pages6 years ago
Electro Sonic
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMT053T6R8MN52M provided by its distributors.
FIXED IND 6.8UH 3.1A 92 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH AUTO GRADE CHOKE