Delta Electronics VCMI136E4R7MN54M
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMI136E4R7MN54M.
IHS
Datasheet9 pages2 years ago
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMI136E4R7MN54M provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 15.4A 6.9 MOHM
IND SMD 4.7UH AUTO GRADE CHOKE