Delta Electronics VCMI136E150MN54M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCMI136E150MN54M.
Upverter
Datasheet9 pages2 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCMI136E150MN54M provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 8.3A 25 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE