Delta Electronics VCHW105D2R5MS5P
Fixed Ind 2.5UH 18.9A 5.9 Mohm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHW105D2R5MS5P.
Electro Sonic
Datasheet8 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHW105D2R5MS5P provided by its distributors.
FIXED IND 2.5UH 18.9A 5.9 MOHM