Delta Electronics VCHW042A4R7MS5
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1716
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHW042A4R7MS5.
Upverter
Datasheet8 pages7 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHW042A4R7MS5 provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 3.6A 53.8 MOHM
IND SMD 4.7UH AUTO GRADE CHOKE