Delta Electronics VCHA105D8R2MS6P
Fixed Ind 8.2UH 9.5A 20.7 Mohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA105D8R2MS6P.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA105D8R2MS6P provided by its distributors.
FIXED IND 8.2UH 9.5A 20.7 MOHM