Delta Electronics VCHA105D3R3MS6P
Fixed Ind 3.3UH 16.8A 7.4 Mohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA105D3R3MS6P.
Electro Sonic
Datasheet9 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA105D3R3MS6P provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 16.8A 7.4 MOHM