Delta Electronics VCHA105D101MS6P
Fixed Ind 100UH 2.5A 234 Mohm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA105D101MS6P.
Electro Sonic
Datasheet9 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA105D101MS6P provided by its distributors.
FIXED IND 100UH 2.5A 234 MOHM