Delta Electronics VCHA085D4R7MS6P
Fixed Ind 4.7UH 7.9A 15.6 Mohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA085D4R7MS6P.
Electro Sonic
Datasheet8 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA085D4R7MS6P provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 7.9A 15.6 MOHM