Delta Electronics VCHA085D1R0MS6P
Fixed Ind 1UH 14A 4.8 Mohm SMD
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA085D1R0MS6P.
Electro Sonic
Datasheet8 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA085D1R0MS6P provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 14A 4.8 MOHM SMD