Delta Electronics VCHA075D8R2MS6P
Fixed Ind 8.2UH 5A 31.9 Mohm SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA075D8R2MS6P.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA075D8R2MS6P provided by its distributors.