Delta Electronics VCHA054T2R2MS6
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA054T2R2MS6.
IHS
Datasheet8 pages5 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-4.25%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA054T2R2MS6 provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 6.2A 24 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE