Delta Electronics VCHA054T100MS6
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VCHA054T100MS6.
IHS
Datasheet8 pages5 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VCHA054T100MS6 provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 2.9A 92.4 MOHM
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE