Delta Electronics VAMV1009AA150MM2
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4036
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VAMV1009AA150MM2.
IHS
Datasheet8 pages4 years ago
Upverter
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VAMV1009AA150MM2 provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 4A 40.8 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE