Delta Electronics VAMV06077E5R0MM2
General Purpose Inductor, 5uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VAMV06077E5R0MM2.
Electro Sonic
Datasheet9 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VAMV06077E5R0MM2 provided by its distributors.
FIXED IND 5UH 4.1A 30 MOHM SMD
IND SMD 5.0UH AUTO GRADE CHOKE