Delta Electronics VAMV06077E2R2MM2
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VAMV06077E2R2MM2.
IHS
Datasheet9 pages6 years ago
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VAMV06077E2R2MM2 provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE