Delta Electronics VAMV06077E1R0MM2
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics VAMV06077E1R0MM2.
IHS
Datasheet9 pages6 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics VAMV06077E1R0MM2 provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 8.8A 6.5 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE