Delta Electronics TLM1211F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM1211F-15105KBulk
Master ElectronicsTLM1211F-15105K
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics TLM1211F-151.
IHS
Datasheet1 page5 years ago
Electro Sonic
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics TLM1211F-151 provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 77A 370 MOHM SMD