Delta Electronics TLM117513F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 4330
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics TLM117513F-121.
Electro Sonic
Datasheet1 page2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics TLM117513F-121 provided by its distributors.
FIXED IND 120NH 80A 0.105 MOHM