Delta Electronics TLM107515F-171
General Purpose Inductor, 0.17uH, 15%, 2 Element, SMD, 3930
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM107515F-17104950Bulk
Master ElectronicsTLM107515F-17104950
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics TLM107515F-171.
Electro Sonic
Datasheet1 page2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics TLM107515F-171 provided by its distributors.
FIXED IND 170NH 33A 0.15 MOHM