Delta Electronics TLM107515F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, SMD, 3930
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM107515F-15104950Bulk
Master ElectronicsTLM107515F-15104950
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics TLM107515F-151.
Electro Sonic
Datasheet1 page2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics TLM107515F-151 provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 33A 0.15 MOHM