Delta Electronics SKN6R002F2NH
Res 0.002 Ohm 1% 1W 1206
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SKN6R002F2NH.
Electro Sonic
Datasheet8 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+100%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SKN6R002F2NH provided by its distributors.
RES 0.002 OHM 1% 1W 1206