Delta Electronics SK46R002F0NH
Res 0.002 Ohm 1% 1W 1206
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SK46R002F0NH.
Electro Sonic
Datasheet8 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+33.33%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SK46R002F0NH provided by its distributors.
RES 0.002 OHM 1% 1W 1206