Delta Electronics SDEM25201T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEM25201T100MS.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEM25201T100MS provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 950MA 689MOHM SMD
FIXED IND 10UH 850MA 0.689OHM SM