Delta Electronics SDEM25201T-R24MS
General Purpose Inductor, 0.24uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEM25201T-R24MS.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEM25201T-R24MS provided by its distributors.
FIXED IND 240NH 4.3A 0.023OHM SM