Delta Electronics SDEM20161T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0806
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEM20161T100MS.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEM20161T100MS provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 700MA 1.01OHM SMD