Delta Electronics SDEB12101T1R5MSD
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEB12101T1R5MSD.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEB12101T1R5MSD provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 900MA 276MOHM SM
SEALED CHOKE COIL 12101T 1.5UH 2