Delta Electronics SDEB12101T1R0MSD
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEB12101T1R0MSD.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEB12101T1R0MSD provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 1.05A 201MOHM SMD
SEALED CHOKE COIL 12101T 1.0UH 2