Delta Electronics SDEB12101T-R22MSD
General Purpose Inductor, 0.22uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics SDEB12101T-R22MSD.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics SDEB12101T-R22MSD provided by its distributors.
FIXED IND 220NH 1.9A 60 MOHM SMD