Delta Electronics HTEP32251B1R0MIR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1210
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEP32251B1R0MIR.
3 month trend:
Restocked
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEP32251B1R0MIR provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH HOT PRESSED CHOKE