Delta Electronics HTEP20120H1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEP20120H1R0MSR.
IHS
Datasheet3 pages6 years ago
3 month trend:
-16.59%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEP20120H1R0MSR provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 3.1A 50 MOHM SMD
20120H 1.0H 20%