Delta Electronics HTEK25201T1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEK25201T1R0MSR.
3 month trend:
-1.96%
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEK25201T1R0MSR provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 4.1A 30 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH HOT PRESSED CHOKE