Delta Electronics HTEH25201T1R5MSR
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEH25201T1R5MSR.
Master Electronics
Datasheet3 pages4 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEH25201T1R5MSR provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 3.6A 42 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH HOT PRESSED CHOKE