Delta Electronics HTEH20160H2R2MSR
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0806
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEH20160H2R2MSR.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEH20160H2R2MSR provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH HOT PRESSED CHOKE