Delta Electronics HTEG25201T2R2MSR
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEG25201T2R2MSR.
3 month trend:
Restocked
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEG25201T2R2MSR provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 2.6A 65 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH HOT PRESSED CHOKE