Delta Electronics HTEB16080F1R5MSR
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HTEB16080F1R5MSR.
IHS
Datasheet3 pages8 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HTEB16080F1R5MSR provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 700MA 480 MOHM
IND SMD 1.5UH HOT PRESSED CHOKE