Delta Electronics HMS0864B-4R7
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 3029
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HMS0864B-4R7.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HMS0864B-4R7 provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 6.7A 17 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH ASSEMBLY CHOKE