Delta Electronics HMP2015L-6R8
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, SMD, 8179
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HMP2015L-6R8.
IHS
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HMP2015L-6R8 provided by its distributors.
FIXED IND 6.8UH 29A 3 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH ASSEMBLY CHOKE